Skulptur brons Bror Forslund

722988

BROR FORSLUND, skulptur, brons, signerad B Forslund, numrerad NO 94, höjd ca 35 cm

Smärre repor

Konst, Skulpturer

Linnégatan 21, Norrköping

Skulptur brons Bror Forslund

Budhistorik (7 bud)
5543453
5542903
850
5533909
5533907
450
5533518

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.