Evert Lundquist etsning

722984

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben, signerad Evert Lundqvist samt monogramsignerad och daterad i trycket EL, 15/50, etsning, ca 41x30 cm

Evert Lundquist etsning

Budhistorik (14 bud)
5526924
850
5518258
5518779
5518258
750
5512263
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.