Fåtöljer 1900-talets mitt

722977

FÅTÖLJER, 1-par, 1900-talets mitt, sannolikt Finland, stomme i vitlackerad glasfiber, förkromade ben, fast stoppad sits samt rygg, bredd ca 60, rygghöjd ca 86 cm

Slitage, smärre fläckar, smärre repor

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1900-talets mitt

Budhistorik

2020-01-16 kl 12:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.