Sameknivar 2 st

722976

SAMEKNIVAR, (3) oidentifierade, halvhorn, skaft i renhorn och masurbjörk, blad i stål, slidor i renhorn respektive renhorn och trä, graverad dekor, varav 2 monogramsignerad, längd ca 17-25 cm

Bruksslitage

Vapen/Medaljer

Sameknivar 2 st

Budhistorik (6 bud)
5526307
1 400
5520303
1 300
5520303
5514120
5512601

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.