MAdeleine Pyk litografi

722972

MADELEINE PYK (född 1934): Gondolen-Slussen, signerad och numrerad 170/380, litografi, bildmått ca 68x46 cm

MAdeleine Pyk litografi

Budhistorik (16 bud)
5527107
1 700
5527100
1 600
5527106
1 600
5527100
5527067
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.