Jan Håfström färgetsning

722971

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "White Shadow", färgetsning, 2016, signerad och daterad 2016, EA-upplaga, bladmått ca 90x66 cm, oramat blad

Underkant med veck och revor

Rum 9, Vagga 2

Jan Håfström färgetsning

Budhistorik (14 bud)
5523814
1 300
5523801
5512758
5521305
5512758
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.