Philippe Starck matbord M

722970

PHILIPPE STARCK, "M", matbord, Driade/Aleph 1980/90-tal, skiva i frostat glas, benställning i krom, signerat, höjd ca 73, 210x90 cm

Repor/bruksslitage

Möbler, Matbord, Design

Rum 11

Philippe Starck matbord M

Budhistorik (13 bud)
5529140
3 800
5529138
3 600
5529135
3 400
5529134
3 200
5521189

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.