Cykelhäst 1900-tal

722968

BRIO, cykelhäst, 1930-tal, bemålat trä, sitthöjd ca 45 cm

Ytslitage, sknar en trampa i trä

Diverse, Leksaker

Rum 7

Cykelhäst 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

5521133
5512680

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.