Stegpall Verkstads Linqvist Motala

722967

STEGPALL, 1900-talets mitt, förkromad, blå laminat, Verkstads Lindqvist Motala, höjd ca 60 cm

Smärre slitage, utbytt/slitage och tass som saknas

Möbler, Stolar

Hylla 9

Budhistorik (6 bud)
5519672
650
5516390
600
5516390
450
5515221
5513304

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.