Bert-Håge Häverö litografi

722964

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014) "Sommar i Roslagen", signerad samt numrerad 11/360, ca 36x50 cm

Bert-Håge Häverö litografi

Budhistorik (20 bud)
5538588
1 300
5538347
5538572
5538347
5538166

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.