Roland Svensson litografi

722960

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Morgonbåten från Husarö", signerad Roland S, färglitografi, provtryck, bildmått ca 29x44 cm

Papperet med veck i övre vänstra hörnet samt tejpad lagning på samma ställe, färgfläckar i kanterna på bakidan

Roland Svensson litografi

Budhistorik (15 bud)
5539317
5535832
5535829
1 900
5528942
1 800
5526503

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.