Skulptur brons

722956

DEKORATIV SKULPTUR, 1900-tal, på stensockel, stående man, patinerad brons, höjd med sockel 31 cm

Sockel med nagg, senare sammanfogning

Konst, Skulpturer

Monter 4

Skulptur brons

Budhistorik (30 bud)
5535834
5535880
2 800
5535834
2 600
5535874
2 400
5535834

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.