Karmstolar Gemla

722953

KARMSTOLAR, 1 par, stomme i betsad bok, sitsar med klädsel i konstläder, 1950-/60-tal, etikettmärkta Gemla, höjd ca 75, sitthöjd 43 cm

Bruksslitage, märken/repor

Möbler, Stolar

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Karmstolar Gemla

Budhistorik (3 bud)

5523838
5515979
5514870

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.