M Pyk färglitografi

722950

MADELENE PYK (född 1934), Brasserie Salya, signerad och numrerad 66/275, färglitografi, bildmått 40,5x40,5 cm

Tavelvagn 1

M Pyk färglitografi

Budhistorik (6 bud)
5533688
1 900
5532717
1 800
5532284
1 700
5521274
1 600
5519370

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.