Melgaard och Bjertnaes etsning

722947

BJARNE MELGAARD (Norge, född 1967) och SVERRE BJERTNAES (född 1976): Figurkomposition, signerad av Melgaard och Bjertnaes, AP, etsning, bildmått ca 120x78 cm, inkl ram 147x107 cm

Rum 9

Budhistorik (19 bud)
5535613
8 400
5530800
8 200
5530800
7 200
5535604
7 000
5530800
5 800

Slutpris SEK:
8 400
805 EUR, 945 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.