Matbord

722943

MATBORD, 1960-tal, underrede i betsad bor och fur, skiva i mönstrad laminat, 2 klaffar, höjd ca 74,5 cm, skiva ca 74x100 exl klaffar, klaffar längd ca 60 cm respektive 30 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Matbord

Budhistorik (3 bud)

5526988
5526983
5525907
500

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.