Alan Birch olja på duk

722938

ALAN BIRCH. olja på duk, fiskmåsar över öppet hav, olja på duk, signerad, mått 50x61 cm

Fack 1

Alan Birch olja på duk

Budhistorik (17 bud)
5526186
5526183
5526175
950
5526169
900
5526149
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.