Sceb målning

722933

SCEB, "Untitled" målnig blandteknik på canvas, signerad med datering 2016, format ca 46 x 55 cm

Ingår i temaauktion "Urban Art"

Obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Tema

Fack 17

Sceb målning

Budhistorik (1 bud)

5535638
2020-01-19 17:02:06

2020-01-19 kl 21:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.