Kurir-Pubbs målning

722932

KURIR-PUBBS, "The Lions Roar", målning,
spray och akryl blanklack, daterad 2018 och signerad, format ca 40 x 40 cm

Obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Tema

Fack 30

Kurir-Pubbs målning

Budhistorik (6 bud)
5532010
750
5532009
700
5532008
600
5532007
500
5531984

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.