Sceb målning

722931

SCEB, "Untitled" målning blandteknik på canvas, signerad med datering 2016, format ca 50 x 61 cm

Obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Tema

Fack 7

Sceb målning

Budhistorik

2020-01-19 kl 21:33
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.