Ollio Målning

722929

OLLIO, (Jonathan Josefsson), "8 dot # 6" målning inramad med glasskiva, signerad Jonathan Josefsson 2011 format ca 50 x 70 cm

Obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Tema

Ollio Målning

Budhistorik (2 bud)

5535795
1 300
5520542

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.