Ollio målning

722927

OLLIO, (Jonathan Josefsson), "1929 series nr 23" målning blå blandteknik på duk, inramad med glasskiva, signerad, format ca 58 x 39 cm

Obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Tema

Rum 2

Ollio målning

Budhistorik (8 bud)
5536612
5536580
5536363
550
5535620
500
5534656
450

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.