Ollio målning

722926

OLLIO, (Jonathan Josefsson), "1929 series nr 22" målning lila blandteknik på duk, inramad med glasskiva, signerad, format ca 58 x 39 cm

Obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Tema

Rum 2

Ollio målning

Budhistorik (5 bud)
5534980
600
5534658
450
5534005
5527139
5519738

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.