Ollio målning

722924

OLLIO, (Jonathan Josefsson), målning, mönster i orange, spraymålad på duk, signerad, format ca 55 x 46 cm

Obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Tema

Ollio målning

Budhistorik (9 bud)
5535807
5535236
5535806
5535236
5535235
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.