Lajozz målning

722921

LAJOZZ, "La Belle Nuit", blandteknik måleri på duk monterad på kartong pannå, signerad 2018,format 40 x 40 cm

Obetydligt slitage

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri, Tema

Fack 17

Lajozz målning

Budhistorik (2 bud)

5530108
550
5530107

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.