BERNT CARLSSON

722911

BERNT CARLSSON (samtida): blomstermotiv, signerad, daterad -99, bildmått 46x38 cm

Ställvis krackelyr

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

BERNT CARLSSON

Budhistorik

2020-01-28 kl 15:13
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.