Grind kedja lejonhuvuden

722906

GRIND KEDJA, 1900-talets första hälft, brons, lejonhuvuden varav en med krok, längd ca 88 cm

Smärre slitage, smärre ärgning, enstaka länk böjd

Diverse, Metall

Monter 14

Grind kedja lejonhuvuden

Budhistorik (7 bud)
5522640
1 300
5523019
5522640
5515147
5515147
650

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.