Jenni Porkka fotografi

722900

JENNI PORKKA, samtida, "White 2", signerad och daterad Jenni 2019 á tergo, numrerad 7/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm

Ej examinerad ur ram

Fotografi, Konst, Nutida

Fack 32

Jenni Porkka fotografi

Budhistorik (6 bud)
5531339
2 400
5523199
5522914
1 400
5522898
1 300
5522006
700

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.