Oljemålning Peppe Engberg

722894

PER "PEPPE" ENGBERG (född 1948): Kvinnoporträtt, monogramsignerad PE, olja på pannå, ca 49x38 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Oljemålning Peppe Engberg

Budhistorik (9 bud)
5538288
5538283
1 400
5538277
1 300
5538274
5538180

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.