Carl Rotky

722887

CARL ROTKY, akvarell, signerad, bildmått 30x46,5 cm

Smärre fläckar, ej examinerad ur ram

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Rotky

Budhistorik (1 bud)

5552604
2020-01-23 23:14:27
500

2020-01-24 kl 10:14
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.