Bägare silver

722878

ISRAEL ESEEVICH ZAKHODER, bägare, 3 st, silver, graverad dekor med hus och blad, stämplade Kiev Warzawa samt Kiev, höjd 6-7,5 cm, vikt 135 g

2 med bucklor

Silver

Monter 3

Bägare silver

Budhistorik (17 bud)
5518222
2 800
5529235
2 600
5518222
2 400
5529234
5518222

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.