Två uppläggningsfat Rosenthal

722876

ROSENTHAL, 2 dlr, uppläggningsfat, med gulddekor, märkt samt otydligt signerad, höjd ca 5-6, diameter ca 30-35 cm

Slitage, mikronagg kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 8

Två uppläggningsfat Rosenthal

Budhistorik (15 bud)
5512236
5525091
5512236
5522553
950
5512236
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.