Carl Eldh skulptur gips Mor

722870

CARL ELDH (1873-1954): "Mor", signerad C. J. Eldh Paris, gips, höjd ca 32 cm

Slitage

Konst, Skulpturer

Monter 2

Carl Eldh skulptur gips Mor

Budhistorik (27 bud)
5529794
2 600
5527662
2 400
5527487
5527661
5527487
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.