Wilhelm Kåge Argenta

722864

WILHELM KÅGE, 2 dlr, "Argenta", Gustavsberg, en vas samt vas med lock, glaserad i grönt, höjd ca 25-28 cm

Smärre slitage, repor, mikronagg kan förekomma, omärkta

Keramik/Porslin

Monter 8

Wilhelm Kåge Argenta

Budhistorik (19 bud)
5525848
1 600
5525842
5525838
1 400
5525835
1 300
5525833

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.