Skanör oljemålning

722861

MONOGRAMISTEN LC N, Motiv från Skanör, monogramsignerad och daterad 1949, olja på duk, 46x55 cm

Ramskador, ytmärken

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Skanör oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5526347
500
5525880
450
5521175
5519260
5512585

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.