Josef Ekberg skål

722855

JOSEF EKBERG, skål, Gustavsberg, lysterglasyr i grönt samt gulddekor, signerad, höjd ca 9, diameter ca 34 cm

Slitage, repor, nagg vid guldkanten

Keramik/Porslin

Monter 5

Josef Ekberg skål

Budhistorik (7 bud)
5525124
600
5521539
550
5519386
500
5515874
450
5515550

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.