Brosch i silver med granater och pärlor

722854

BROSCH, silver, granater och pärlor, tidigt 1900-tal, längd ca 52 mm

Åldersrelaterat slitage

Guld/Smycken

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (4 bud)

5540110
5538101
650
5536013
600
5523150

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.