Evald Kallstenius

722852

EVALD KALLSTENIUS (1898-1957), Landskap med vatten och granskog, signerad, olja på duk, ca 37x44 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 19

Evald Kallstenius

Budhistorik (1 bud)

5519014
2020-01-13 23:32:15

2020-01-16 kl 21:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.