Oskar Person

722851

OSKAR PERSON (1912-1980): Stilleben, signerad, olja på pannå, ca 55x46 cm

Tavelvagn 2

Oskar Person

Budhistorik (1 bud)

5530975
2020-01-18 11:42:10

2020-01-18 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.