Oskar Person

722848

OSKAR PERSON (1912-1980): Kustbild, signerad, olja på pannå, ca 45x55 cm

Tavelvagn 2

Oskar Person

Budhistorik

2020-01-18 kl 12:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.