Vicke Lindstrand samt Bertil Vallien glas

722839

VICKE LINDSTRAND, vas, BERTIL VALLIEN, skål, VAS, glas, 1900-tal, signerade undertill, höjd 8,5-21 cm

Repor

Glas, Konstglas, Design

Budhistorik (18 bud)
5531735
1 400
5531734
1 300
5531733
5531731
5531730

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.