CO Hultén oljemålning

722838

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): ''Spår av dans'', signerad C O Hultén, daterad 58, olja på duk, ca 54x65 cm

Tavelvagn 3

CO Hultén oljemålning

Budhistorik (11 bud)
5531819
3 200
5519921
5519921
2 600
5521781
2 400
5519921

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.