Kanna Kuznetsova

722834

KANNA, porslin, Ryssland, M. S. Kuznetsova, märkt 865, höjd ca 19 cm

Bruksslitage, repor, skada vid botten

Keramik/Porslin

Kanna Kuznetsova

Budhistorik (4 bud)

5525897
450
5524826
5513574
5512424

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.