Walter Holmström Örebro slott

722833

WALTER HOLMSTRÖM (1912-2014), Örebro slott, signerad och daterad Walter Holmström-61, olja på pannå, ca 49x60 cm

Tavelvagn 3

Walter Holmström Örebro slott

Budhistorik (6 bud)
5524498
550
5524478
500
5524478
450
5524496
5524478

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.