Oljemålning

722831

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): ''Composition VII'', monogramsignerad och daterad -79, olja på duk, ca 80x80 cm

Rum 9

Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5530954
2020-01-18 11:33:56

2020-01-18 kl 13:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.