Oljemålning

722830

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): ''Composition with red yellow and black'', monogramsignerad och daterad -79, olja på duk, ca 98x80 cm

Rum 9

Oljemålning

Budhistorik (22 bud)
5530447
1 600
5530381
5528611
1 400
5528033
1 300
5528609
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.