Asger Jorn färglitografi

722815

ASGER JORN (Danmark, 1914-1973): Komposition, signerad och daterad Jorn 67, 7/50, färglitografi, ca 67x49 cm

Kundcenter

Asger Jorn färglitografi

Budhistorik (25 bud)
5532584
7 400
5530166
7 200
5532318
7 000
5530166
6 800
5532315
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.