Ellen Jolin akvarell

722814

ELLEN JOLIN (1854-1939): Fjällandskap, signerad och daterad E. Jolin 1915, akvarell, bildmått ca 26x35 cm

Glas saknas på ramen

Fack 49

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (6 bud)
5520965
1 400
5516035
1 300
5520961
1 300
5516035
5516029

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.