Bengt Lindström

722811

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 95/99, färglitografi, bladmått ca 60x47 cm

Tavelvagn 1

Bengt Lindström

Budhistorik (6 bud)
5532391
550
5532390
500
5530768
450
5530487
5529570

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.