CarlFredrik Reuterwärd

722802

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): (5) Komposition, signerade, färglitografier, numrerade, bildmått vardera ca 85x70 cm

Fack 39

CarlFredrik Reuterwärd

Budhistorik (10 bud)
5531774
5528972
1 900
5521570
1 800
5528971
1 800
5521570
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.